Θέση εργασίας στην εταιρεία NOISIS στην Καστοριά – 10/2/22

Κατηγορία Εργασίας: Βιομηχανία
Είδος Απασχόλησης: Full Time
Περιοχή Εργασίας: Καστοριά

Η εταιρεία Noisis Σύμβουλοι Ανάπτυξης Α.Ε. αναζητά έμπειρο επιχειρησιακό σύμβουλο ώστε να συμμετέχει στην ομάδα της.

Αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη & υποβολή επιχειρηματικών σχεδίων σε εθνικά & ευρωπαϊκά προγράμματα (Αναπτυξιακό Νόμο, ΕΣΠΑ κλπ).
  • Τεχνική υποστήριξη, διαχείριση και επίβλεψη επιχειρηματικών σχεδίων στα πλαίσια επιδοτούμενων προγραμμάτων (Αναπτυξιακό Νόμο, ΕΣΠΑ κλπ).

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ σε Χρηματοοικονομικά, Λογιστική, Οικονομικά ή παρεμφερή τίτλο σπουδών (μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν).
  • Προϋπηρεσία σε τομείς παρεμφερείς των παραπάνω τίτλων σπουδών.
  • Δυνατότητα επικοινωνίας και ικανότητα γραφής στα Αγγλικά. Η γνώση πρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint κλπ).
  • Άδεια οδήγησης

Επιθυμητά Γνωρίσματα και δεξιότητες:

  • Εμπειρία στην χρήση της ηλεκτρονικής πλατφόρμας ependyseis.gr.
  • Ικανότητα ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες πίεσης και στενά περιθώρια χρόνου.
  • Ομαδική δουλειά και επικοινωνιακές δεξιότητες.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας – Αποστολή Βιογραφικών:

Υπ’ όψιν κας Στεργίου: stergiou@noisis.gr

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx